Стакани для вендінга

Головна/Новини/Стакани для вендінга
бумажный стакан стандартный рисунок Сова

Вендінгове обладнання (називаючи його на сучасний лад) з’явилося з проведенням електрики. На той час в якості вендінгового обладнання виступали ігрові автомати. Після перегляду зводу правил в ігровому бізнесі уряд заборонив такий вид азартних ігор. Спочатку люди не знали як бути з великою кількістю автоматів, але незабаром їм знайшли застосування. Їх переобладнали в автомати з продажу жувальної гумки і цукерок. Потім з’явилися автомати з різними напоями. Це і було поштовхом до розвитку кавових автоматів і вендінгового обладнання в цілому. Схема проста – кидаєте в слот монетку, вибираєте напій, вискакує паперовий стаканчик, в нього насипається цукор і наливається напій.

На сьогоднішній день величезну популярність отримало вендінгове обладнання з продажу чаю, кави і гарячого шоколаду. Але будь-який автомат з напоями був би марний, якщо б до них не йшли одноразові паперові стакани для вендингу.

Паперові стаканчики для кави популярні в використанні по ряду причин. В першу чергу варто відзначити їх низьку теплопровідність. Завдяки даній властивості гарячі напої довго не остигають і об стаканчик важко обпекти руки. Також саме стакани паперові не виділяють шкідливих для здоров’я людини речовин, що дозволяє здійснювати підігрів продуктів в мікрохвильовій печі або зберігати їжу. І ще однією перевагою одноразового паперового посуду є безпека його утилізації без нанесення шкоди екології.

В добавок до насолоди улюбленим напоєм з якісного одноразового посуду ми пропонуємо розмістити логотип Вашої компанії на стаканчиках для кави нашого виробництва. Ми допоможемо Вам з вибором літражу найбільш підходящого під Ваші потреби. Можливо Вас зацікавлять одноразові стакани з кришкою, що доречно при вживанні напоїв на ходу або в машині.

Посуд може бути як чисто білим, так і з нанесеним на нього стандартним малюнком. Різнобарвний одноразовий посуд додасть ще більше святкового настрою Вашому заходу.

Також ми здійснюємо нанесення малюнків і логотипів під замовлення. Посуд з розміщеною на ньому рекламою Вашої компанії буде вигідно виглядати на будь-якій конференції і надасть позитивний ефект.

Купити одноразовий посуд ви можете звернувшись до нас будь-яким для Вас зручним способом.