Підставки для стаканів

Головна/Новини/Підставки для стаканів
Подставки на два стакана

Сьогодні виробники намагаються використовувати натуральну сировину при виробництві продукції, щоб отримати прихильність до себе у якомога більшій аудиторії. Картон за довгі роки набув широкого поширення в нашому повсякденному житті, а також в різних сферах діяльності. Завдяки властивостям його стали застосовувати в харчовій промисловості для виробництва паперового одноразового посуду і аксесуарів – стакани, тарілки, підставки для стаканів, термочохли.

За рахунок міцності картону стало можливим виробляти надійний вологостійкий одноразовий посуд.

Також він відрізняється екологічністю. Картон досить швидко розкладається в грунті, тобто його легко утилізувати, до того ж можливо його повторне використання у вигляді макулатури.

А завдяки його каркасності стало реальним виробництво мобільних підставок під стакани з гарячим. Вони являють собою зручне картонне перенесення з виїмками під стакани. Такі підставки дозволяють зручно і з комфортом брати з собою гарячі напої, переносити їх з місця на місце, не боячись обпалити руки. Також з підставкою ви зможете одночасно взяти напій для себе і ваших друзів, адже в підставку поміщається до 4 стаканчиків об’ємом від 110 мл.

Зробити замовлення в компанії «Екопосуд» ви можете, звернувшись за телефоном, або електронною поштою.