Стакани для соку

Головна/Новини/Стакани для соку
бумажный стакан стандартный рисунок Фрукты

Одноразові паперові стаканчики можуть застосовуватись також і для води, соків та інших прохолодних напоїв. Такий одноразовий посуд виконаний з високоміцного картону, відрізняється простотою і легкістю використання. У нас ви можете замовити чисто білі стаканчики, стаканчики з нанесенням стандартної поліграфії або ж надати нам макет бажаного зображення для нанесення. Також наші дизайнери допоможуть вам розробити дизайн малюнка відповідний корпоративному стилю вашої компанії. Кожен малюнок розробляється індивідуально визначеної форми і під певний літраж стаканчика.

Паперовий одноразовий посуд отримує все більш широке застосування в повсякденному житті. Його можна побачити в місцях швидкого харчування, в кавових автоматах, при виготовленні фреш-соків та ін. До того ж зараз складно уявити будь-який виїзд на природу без одноразового посуду. На відміну від його попередників – посуду з пластику – одноразовий паперовий посуд виграє в першу чергу можливістю нанесення на нього якісної поліграфії. Погодьтеся, посуд з нанесеним на нього барвистим малюнком надає урочистості будь-якому святу.

Сьогодні реклама грає найважливішу роль в розвитку будь-якої компанії. Рекламу можна побачити всюди – літаки, потяги, житлові будинки, ЗМІ, телебачення та ін. І одним з напрямків реклами є її розміщення на одноразовому посуді, в чому ми як раз вам можемо допомогти. Ви вибираєте бажаний малюнок, який хочете бачити на тарілках або стаканчиках, ми разом з вами підбираємо найбільш підходящий розмір посуду, щоб малюнок ефектно виглядав. Такий вид недорогої реклами вашої компанії робить позитивний вплив на відвідувачів. При вживанні улюблених напоїв з посуду з логотипом вашої компанії у відвідувачів складеться приємне враження про вас і вашу компанію, а логотип автоматично відкладеться в пам’яті.

До паперових стаканчиків пропонуємо вам придбати спеціальні кришечки, що фіксуються. Вони вам знадобляться, якщо ви збираєтеся пропонувати напої для тих, хто їде в машині або поспішає вранці на роботу.