Стаканчики для кави

Головна/Новини/Стаканчики для кави
Бумажные стаканчики для чая и кофе

У багатьох з нас є звичка заглянути в яку-небудь мобільну кав’ярню по дорозі на роботу, щоб придбати гарячий напій, що бадьорить. Що може бути зручніше, простіше і приємніше ранкової кави в паперовому стаканчику? Здається, що така можливість була завжди. Ні в якому разі. Давайте поміркуємо. Адже колись давним-давно стаканчиків для кави і близько не було.

У перші роки початку XX століття в кожному місті Америки можна було знайти на вулиці водопровідний кран з прикріпленим до нього кухлем. Кожен міг підійти і втамувати спрагу.

Але щастя тривало недовго, а саме до 1908 року, коли вийшла стаття Елвіна Девісона під назвою “Смерть в шкільних стаканчиках” (Technical World Journal, Aug 1908). У ній йшлося про високий ризик захворювання на туберкульоз від використання одного кухлю на всіх. На додачу до цього наводилися дані медичних досліджень. Після цього почалося масове закриття загальнодоступних точок для пиття води.

А в 1907 році в Бостоні двома підприємцями був винайдений автомат з розливу содової – Х’ю Мур і Лоуренс Люеллен. На додачу до автомата йшов клеєний картонний одноразовий стаканчик. Тоді через загальнодоступні водопровідні крани справи у них йшли не дуже добре. Але внаслідок закриття питних точок стало очевидним, що єдине рішення в ситуації, що склалася – це використання одноразового паперової посуду.

У 1909 році компанія Лакавана Рейлроуд стала однією з перших, яка почала використовувати паперові стаканчики, а використання скляного посуду в громадських місцях припинилося до 1919 році. Почалася ера одноразового посуду і паперових стаканчиків зокрема!

Спочатку вони отримали назву “здоровий стаканчик” (“Health Kup”), а в 1919 назву поміняли на “Dixie Cup”. Потім ім’я самої компанії стало звучати Dixie Cup Corporation, яка переїхала в Вілсон (Пенсільванія). І до цього дня Dixie Cup Corporation є найбільшою компанією в США з виробництва паперових стаканчиків.

На сьогоднішній день паперові стаканчики являють собою не тільки зручний і безпечний предмет посуду для вживання різних напоїв, але також вони застосовуються в маркетингу як засіб просування торгових марок.

Компанія «Екопосуд» ФОП Філін Г. А. пропонує широкий асортимент послуг по виробництву та продажу одноразового посуду. У нас ви можете знайти реалізацію своїх ідей в нашому виконанні. Ми раді запропонувати стакани для соку, паперові стакани для вендингу і багато іншого. Це можуть бути як звичайні білі, так і паперові стакани з логотипом.