Паперові тарілки

Головна/Новини/Паперові тарілки
Тарелки бумажные

Якщо Вам потрібний одноразовий посуд Ви звернулися за адресою. Паперові тарілки різного діаметру, одноразові паперові стаканчики різної ємності – все це Ви можете купити у будь-якій кількості в нашому інтернет-магазині. Одноразовий посуд оптом обійдеться дешевше. Але навіть роздрібні ціни на одноразовий паперовий посуд у нас набагато нижче, ніж в магазинах. Також ми займаємося рекламною поліграфією. Робота ведеться на дорогому обладнанні, тому якість наших поліграфічних покриттів гідна, в чому Ви можете переконатись, заглянувши в фотогалерею нашого сайту.

Давно доведено, що реклама в точках громадського харчування дуже ефективна, тому що людина розслаблена, спокійно сприймає рекламу, перебуваючи в приємному емоційному стані. Тому паперові тарілки або паперові стакани з логотипом або рекламою можуть успішно сприяти просуванню Вашої фірми.

Цікавий факт, що найбільший паперовий стакан був зроблений у 2000 році у Великобританії. Його висота 2,53 м. І він вмістив 4930 л. води. Для його стінок знадобилося 17 шарів паперу.

Споживання одноразових паперових тарілок і стаканів весь час зростає. Особливо зараз, коли стільки уваги приділяється екології. Адже картонні стакани, вироблені з натуральної сировини, абсолютно нетоксичні як при використанні, так і при утилізації, ніяких шкідливих речовин в атмосферу не виділяється, на відміну від пластикового посуду, яка не розкладається і її не можна спалювати. Ну і звичайно, не можна не відзначити зручність паперової посуду – при транспортуванні не б’ються, компактні, мало важать (велика кількість одноразових тарілок складається в невеликі стопки), в закладах громадського харчування економлять на витраті води і зарплати посудомийника. Та й економія часу важливий фактор. Наприклад, мити посуд після корпоративу, або після пікніка на природі не найприємніше заняття.

З питань замовлення, придбання, або нанесення поліграфії, телефонуйте нам, і ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання.