Виробництво паперових стаканів

Головна/Новини/Виробництво паперових стаканів
бумажный стакан стандартный рисунок Birds

Виробництво паперових стаканів почалося в середині минулого століття, в США, де в той час стрімко розвивалося масове харчування. У зв’язку з постійним недоліком персоналу на митті посуду і зростанням відвідувачів місць громадського харчування, а також розширенням асортименту страв, необхідність в них і іншому одноразовому посуді зумовило його появу, оскільки це вирішувало всі ці проблеми найкращим чином.

Незабаром виробництво одноразових паперових стаканів поширилося по всьому світу.

Спочатку просто вирішувалося питання економії часу, коштів і зручності. Пізніше стало актуальним питання естетики. Паперові стаканчики стали вироблятися з нанесенням найрізноманітніших візерунків, що стало успішно вирішувати питання реклами.

 

Білі стакани.

Екологічно чистий паперовий посуд. Ми використовуємо тільки високоякісний картон.

Для зручності використання паперових стаканчиків в роботі вашої фірми можемо запропонувати чисто білі стаканчики без написів і малюнків. Ми маємо в своєму розпорядженні великий асортимент стаканчиків різної місткості. Фахівці нашої компанії допоможуть вам вибрати найбільш підходящі для вашого бізнесу.

Стакани з стандартною поліграфією.

Стаканчики з нанесеною на них стандартної поліграфією вигідно відрізняються від чисто білих. Вони привертають увагу своїм оригінальним видом і барвистістю. Як стверджують фахівці, чим більше різних кольорів, тим краще. Але все ж, варто дотримуватися розумних меж, щоб малюнок виглядав стильно. Наші дизайнери легко зможуть підібрати стиль і колір відповідно до ваших вимог.

Паперові стакани з логотипом.

Ваша реклама на наших стаканчиках. Пропонуємо нанесення логотипу на випущені нами паперові стакани.

Барвистий логотип буде вигідно виглядати на посуді присутньої в вашому офісі.

Це говорить про те, що імідж компанії – це не порожній звук для вас. Тут дуже важливо правильно поєднувати стиль і колір. Надайте рішення даного питання нашим дизайнерам.

Стакані для вендінгу.

Компанія «Екопосуд» пропонує своїм клієнтам стакани для вендингу за конкурентними цінами. Виробництво одноразового посуду у нас побудовано на виготовленні продукції з високоякісної і натуральної сировини. Ви будете приємно здивовані цінами, якістю і швидкими термінами виконання замовлень. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми підберемо форму і розміри стаканчиків які підходять саме під ваше вендінгове обладнання.

Стакани для соку.

Одноразові стаканчики можуть застосовуватися не тільки для наповнення гарячими напоями, але також і для вживання прохолодних напоїв. Стакани для соку, води та інших напоїв стануть прекрасними помічниками під час виїзду великою компанією на природу. Вони легкі, зручні, їх не потрібно мити і легко утилізувати без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Крім того, паперовий посуд може служити прекрасним носієм реклами вашої компанії. Для цього ми готові вам запропонувати паперові стакани з логотипом.

Стаканчики для кави.

Використання паперових стаканів набирає все більшого поширення в нашому з вами побуду. Це можна пояснити рядом переваг. По-перше, використання посуду з натурального матеріалу при розігріві їжі або напоїв в мікрохвильовій печі, що небажано для посуду з полістиролу. Плюс до цього нагрівається не посуд, а його вміст. Друге – вживання продуктів харчування з посуду, зробленого з натуральної сировини не шкодить вашому здоров’ю. І третє – це утилізація паперового посуду без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Переваги паперового посуду очевидні. Більш того, з появою паперових стаканчиків, з’явилася можливість нанесення фірмового логотипу на них.

Одноразові стакани з кришкою.

У наше століття, коли всі поспішають, коли потрібно встигати так багато, одноразові стаканчики відмінно допомагають нам економити час. Це зручно, це практично, а з огляду на сучасні технології нанесення поліграфії – це красиво. Крім того, це чудовий спосіб ненав’язливої ​​реклами.