Паперові стакани з логотипом

Головна/Новини/Паперові стакани з логотипом
бумажный стакан стандартный рисунок Fresh&Tasty

Якщо Вам потрібні паперові стакани з логотипом Вашого підприємства, співпрацюючи з нами, Ви отримаєте все необхідне в відмінній якості і в потрібний термін.

Ми виробляємо картонні стакани і паперові одноразові тарілки з нанесенням поліграфії.

Крім зручності, компактності, і інших корисних властивостей, паперовий одноразовий посуд, це ще і відмінний і недорогий спосіб реклами. Наприклад, паперові стакани з логотипом ненав’язливо повідомлять про Ваше підприємство краще, ніж дорогі великі банери.

Оскільки одноразовий посуд широко застосовується в закладах громадського харчування, велика кількість людей щодня можуть бачити на стаканчиках логотип Вашого підприємства, а приємні напої під час відпочинку від роботи створять позитивну асоціацію з Вашим логотипом надалі. Приємне проведення часу і стан в підсвідомості зв’язуються з вашим логотипом в один ланцюжок. І коли пізніше людині потрібно буде зробити вибір, він підсвідомо вибере те, з чим у нього пов’язано приємне відчуття. Логотип, який ви бачите на паперових стаканчиках, є рекламою не тільки для зорового образу, але і емоційно забарвленої рекламою.

Використання подібних паперових стаканів це також імідж Вашої фірми, наприклад, коли відвідувачеві в приймальні запропонують напій не з звичайного стакана, а з паперового стаканчика з Вашим логотипом. Багато великих підприємств для престижу використовують тільки паперовий посуд з брендом. Наприклад, Coca-Cola, McDonald’s і т.п.

При необхідності наш дизайнер допоможе Вам розробити логотип для Вашої фірми.