Одноразові стаканчики з кришкою

Головна/Новини/Одноразові стаканчики з кришкою
Крышки цветные

Наше життя знаходиться в постійному русі. Часом вибігаємо з дому, не випивши і чашки кави або чаю за сніданком. Але як же обійтися без напою, що бадьорить з ранку для плідної роботи протягом усього дня.

Компанія «Екопосуд» пропонує вам купити одноразовий посуд для води, соку, чаю, кави, з логотипом і без нього, а також для зручності користування пропонуємо придбати до них фіксуючи кришечки. Вони виконані з якісного полістиролу. Кришечки можуть бути з отвором або без. Вони гарні для того, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими прохолодними напоями поки перебуваєте в русі, а також, щоб гарячі напої не холоднішали довгий час.

Паперові стаканчики можуть використовуватися як засіб для поширення готової продукції (кава, чай, вода, сік), а також для частування прохолодними напоями відвідувачів офісу компанії. До речі кажучи реклама шляхом нанесення логотипу компанії на одноразовий посуд послужить хорошу службу для фірми.

Економте ваш час завдяки паперовому одноразовому посуду. Його не потрібно мити після використання і не шкода викидати. Паперовий посуд відрізняється стійкістю до термічного впливу – не тріскається і не деформується при нагріванні. На відміну від пластику, посуд з високоякісного картону не додасть вашому напою штучного присмаку.

Зберігати продукти харчування рекомендується також в одноразовому паперовому посуду, таким чином не завдається шкоди здоров’ю ні собі ні оточуючим.

Наша компанія виробляє білі стакани, паперові стакани з логотипом, зі стандартним малюнком і з малюнком за індивідуальним замовленням. І все це ми пропонуємо придбати за доступними цінами, з якими ви можете ознайомитися в розділі прайс-лист.

Разом з одноразовим посудом пропонуємо придбати необхідні аксесуари до них – це термочохли і підставки для паперових стаканів.