Аксесуари до паперовіх стаканчиків

Головна/Новини/Аксесуари до паперовіх стаканчиків
Главная

Кришки для паперових стаканів

Для того, щоб ви могли насолоджуватися вживанням улюблених напоїв в будь-якому місці і в будь-який час, були придумані одноразові стакани з кришкою. Застосування полістирольної кришки дозволяє напою довго не остигати і не розхлюпуватися при русі. Кришечки можуть бути з невеликим отвором, або ж з хрестоподібним вирізом для соломинки – як ви побажаєте. Такий простий, але в той же час необхідний винахід, виготовляється в точності під діаметр стаканчика, щоб щільно прилягав по краях. Це виключає усіляку можливість протікання рідини.

Термочохли для паперових стаканів

Сьогодні компанії-виробники роблять все для того, щоб максимально догодити споживачеві і залучити якомога більше клієнтів. Термочохли для паперових стаканів, наприклад, мають різнобічну функціональність. В першу чергу, вони допомагають не обпекти руки в разі вживання гарячих напоїв на ходу. І ще одним є можливість нанесення зображень і написів на термочехол. Ви зможете таким чином оповістити широку аудиторію про акції вашої компанії, що буде сприяти залученню клієнтів і розвитку бізнесу в цілому.

Підставки для стаканів

Картон вважається найбільш вдалим матеріалом для виробництва одноразового посуду і аксесуарів до нього. Підставки для стаканів також виготовляються з картону через його властивості – це міцність, екологічність та каркасність. Із застосуванням підставки для стаканів стало зручно брати напої з собою в дорогу, а також пригощати напоями компанію друзів, тому що підставка розрахована на кілька стаканчиків.