Головні кольори 2021 року

Головна/Новини/Головні кольори 2021 року
Главные цвета 2021 года

Інститут кольору Pantone вирішив відійти від звичного сценарію і оголосити ключовими кольорами 2021 року відразу два відтінка.- сірий відтінок під назвою Ultimate Grey і радісний жовтий колір Illuminating.

Звичайно, справа експертів більше грунтується не на їх особистих фантазіях, а на глибокому дослідженні змін в суспільстві. Після глибокого аналізу вони відбирають відтінки, які превалювали не тільки в fashion-індустрії, а й в інших аспектах нашого життя: від автомобілів до кіно. Необхідна кожна деталь – починаючи від головних заходів по всьому світу до барвистих розкладок в Instagram і відтінків, які знаходять відгук на міжнародних подіумах.

Рішення інституту назвати два, здавалося б, абсолютно не пов’язаних між собою відтінку, стало відповіддю на безпрецедентний рік. Фахівці описують поєднання як «союз кольорів, що відображає силу і надію, одночасно стійкий і надихаючий» Ultimate Grey і сонячний Illuminating служать певної мети. «У кожного з них є свій емоційний аспект. Сірий відображає підтримку і міцність, практичну основу, яка нам так потрібна, а жовтий – це оптимізм, сонячне світло і гарний настрій »Тому цей дует стане ідеальним відображенням нашої надії на майбутнє.